lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk
ZADZWOŃ 501 061 356
Dla Ciebie

Osocze bogatopłytkowe Lublin i okolice

Przeprowadzane w Gabinecie Medycyny Estetycznej w Lublinie zabiegi regeneris, w których wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe, pomagają przywrócić młody wygląd. Wpływają na poprawę kondycji skóry twarzy, szyi i dekoltu, a nawet dłoni. Ich podstawą jest użycie znajdujących się w ludzkiej krwi skoncentrowanych substancji odpowiedzialnych za intensywną regenerację.

Pozyskuje się ją z własnej, czyli autologicznej, krwi osoby poddawanej zabiegowi. Jest to koncentrat płytek ludzkiej krwi zawartych w niewielkiej (mniejszej niż w fizjologicznie) ilości osocza. Zawiera także podstawowe białka i czynniki wzrostu. Dzięki tym składnikom ma wszechstronne właściwości pobudzające skórę do odnowy, dlatego znajduje także szerokie zastosowanie w medycynie sportowej i chirurgii plastycznej. Jest używane między innymi do leczenia przewlekłych ran.

Oczywiście wykorzystuje się je także w wielu zabiegach medycyny estetycznej, w tym regeneris, które wykonuję w moim gabinecie.

Regeneris to specjalny program biostymulacji komórek skóry, pozwalający na jej regenerację i w rezultacie – osiągnięcie młodszego wyglądu.

Nowoczesność wykonywanego przeze mnie zabiegu regeneris polega na uzyskiwaniu z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego, które następnie jest podane śródskórnie metodą mezoterapii (wstrzyknięć).

Preparat można podać metodą mezoterapii – mikrowkłuć w skórę wymagającą regeneracji, a także użyć jako wypełniacza do głębszych bruzd i zmarszczek. Jest to terapia biostymulacyjna dająca, efekt wolumetryczny, czyli zmieniający rysy twarzy. Pod jej wpływem zostają uruchomione fibroblasty skóry do produkcji kolagenu zapewniającego jej sprężystość.

Przeprowadzany w Gabinecie Medycyny Estetyczne zabieg regeneris wpływa korzystnie na ukrwienie skóry, która staje się gładsza, bardziej elastyczna i odmłodzona.

Obszary podawania preparatu to:

Bardzo dobre efekty daje wstrzykiwanie osocza bogatopłytkowego w blizny potrądzikowe. Zabieg ma zastosowanie również w leczeniu łysienia.

Zazwyczaj osocze bogatopłytkowe podaje się w formie:

Gabinet Medycyny Estetycznej zachęca do skorzystania z zabiegu regeneris i innych profesjonalnych usług wszystkie osoby zamieszkujące Lublin, a także Klientów z całego regionu. Zapewniam usługi wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych, bezpiecznych i sprawdzonych preparatów. Zapraszam!