lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk
ZADZWOŃ 501 061 356
Dla Ciebie

Botox Lublin - Wypróbuj skuteczny zabieg odmładzający

Zadaniem medycyny estetycznej jest uzyskanie jak najkorzystniejszego wyglądu skóry poprzez niwelowanie pojawiających się niedoskonałości, takich jak zmarszczki. Szeroka wiedza medyczna oraz nowoczesne odkrycia w dziedzinie biotechnologii przynoszą innowacyjne metody do walki ze starzeniem się skóry. W naszym gabinecie na bieżąco śledzimy najświeższe odkrycia medycyny estetycznej i oferujemy Państwu w tym zakresie kompleksowe, bezpieczne zabiegi wypełniania zmarszczek wykonywane z zastosowaniem toksyny botulinowej, czyli botoksu.

Toksyna botulinowa, popularnie zwana botox to substancja wykorzystywana w celu złagodzenia lub usunięcia widoczności zmarszczek na skórze. Substancja ta produkowana jest naturalnie przez określony szczep bakterii. Wstrzyknięcie niewielkiej ilości toksyny botulinowej pod skórę skutkuje zablokowaniem impulsów nerwowych w tym miejscu. Powoduje to rozluźnienie mięśni, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek, co skutkuje redukcją zmarszczek i uzyskaniem młodszego wyglądu. Rezultaty zastosowania botoxu widoczne są po około 3 dniach. Zabieg nie wpływa na wrażliwość skóry na dotyk, a jego efekty utrzymują się do około 5 miesięcy.

Botox: co trzeba wiedzieć przed udaniem się na zabieg – podstawowe informacje.

W gabinecie oferuję profesjonalne zabiegi na bazie toksyny botulinowej wykonywane przez doświadczonego, kompetentnego lekarza, co gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz efektywność – widocznie zniwelowane zmarszczki. Siedziba gabinetu medycyny estetycznej znajduje się w mieście Lublin, przy ul. Żołnierskiej 7/5. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy!

Przed i po zabiegu należy unikać wysiłku oraz słońca, sauny czy solarium. Nie należy również palić papierosów, spożywać alkoholu ani brać niektórych leków (w tym aspiryny). Nie można wykonywać zabiegu u kobiet w ciąży ani karmiących oraz cierpiących na niektóre schorzenia. Odradza się wykonywanie go w trakcie menstruacji. Nie powinno się wykonywać zabiegu częściej, niż raz na kwartał. W celu uzyskania informacji na temat przeciwwskazań i zaleceń związanych z zastosowaniem toksyny botulinowej należy skonsultować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.