lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk
ZADZWOŃ 501 061 356
Dla Ciebie

Wąskie usta to nie problem!

Zdecyduj się na powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego.

Usta są niezwykle ważnym i upiększającym elementem ludzkiej twarzy. Niezależnie od wieku każdy może mieć zastrzeżenia do ich wyglądu. Mogą być one zbyt małe, zbyt wąskie, niesymetryczne. Często o zanikającym konturze i pojawiających się tzw. zmarszczkach palacza ponad konturem górnej wargi. Z wiekiem usta tracą jędrność i objętość. Na szczęście istnieje skuteczna metoda, aby poradzić sobie z tym problemem.

Za pomocą preparatów kwasu hialuronowego możemy wykonać korektę tych defektów – powiększanie ust. Produkty używane do korekty ust są do tego specjalnie przygotowane. Efekt utrzymuje się przez ok. 12 miesięcy. Jeżeli chcemy tylko nawilżyć i zrewitalizować czerwień wargową, możemy użyć Restylane Refresh.

W miarę potrzeby mogę wykonać korektę zmarszczek palacza, co daje bardzo dobre i długo utrzymujące się efekty. Często zabieg ten łączę z podaniem toksyny botulinowej.
Zabieg korekty ust wykonuję z użyciem znieczulenia stomatologicznego na życzenie pacjenta. Większość preparatów przystosowanych do wypełniania ust zawiera preparat znieczulający i znieczulenie dodatkowe nie jest konieczne.

Zabieg wykonuję za pomocą kaniuli lub igły w zależności od potrzeby. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się w zależności od użytego preparatu 8-12 miesięcy. Zapewniam wykorzystanie najwyższej klasy preparatów oraz usługi wykonywane przez wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza specjalistów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, którą kieruję zarówno do osób zamieszkujących Lublin, jak i do Klientów na terenie całego regionu.

Restylane Lip Volume, Teosyal Kiss, Juvederm Ultra Smile, Juvederm Volbella