lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk
ZADZWOŃ 501 061 356
Dla Ciebie

Wypróbuj skuteczny zabieg odmładzający

Zadaniem medycyny estetycznej jest uzyskanie jak najkorzystniejszego wyglądu skóry poprzez niwelowanie pojawiających się niedoskonałości, takich jak zmarszczki. Szeroka wiedza medyczna oraz nowoczesne odkrycia w dziedzinie biotechnologii przynoszą innowacyjne metody do walki ze starzeniem się skóry. W naszym gabinecie na bieżąco śledzimy najświeższe odkrycia medycyny estetycznej i oferujemy Państwu w tym zakresie kompleksowe, bezpieczne zabiegi wypełniania zmarszczek wykonywane z zastosowaniem toksyny botulinowej, czyli botoksu.

Toksyna botulinowa, popularnie zwana botox to substancja wykorzystywana w celu złagodzenia lub usunięcia widoczności zmarszczek na skórze. Substancja ta produkowana jest naturalnie przez określony szczep bakterii. Wstrzyknięcie niewielkiej ilości toksyny botulinowej pod skórę skutkuje zablokowaniem impulsów nerwowych w tym miejscu. Powoduje to rozluźnienie mięśni, które odpowiadają za powstawanie zmarszczek, co skutkuje redukcją zmarszczek i uzyskaniem młodszego wyglądu. Rezultaty zastosowania botoxu widoczne są po około 3 dniach. Zabieg nie wpływa na wrażliwość skóry na dotyk, a jego efekty utrzymują się do około 5 miesięcy.

Botox: co trzeba wiedzieć przed udaniem się na zabieg – podstawowe informacje.

W gabinecie oferuję profesjonalne zabiegi na bazie toksyny botulinowej wykonywane przez doświadczonego, kompetentnego lekarza, co gwarantuje ich bezpieczeństwo oraz efektywność – widocznie zniwelowane zmarszczki. Siedziba gabinetu medycyny estetycznej znajduje się w mieście Lublin, przy ul. Żołnierskiej 7/5. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego – odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania. Serdecznie zapraszamy!

Przed i po zabiegu należy unikać wysiłku oraz słońca, sauny czy solarium. Nie należy również palić papierosów, spożywać alkoholu ani brać niektórych leków (w tym aspiryny). Nie można wykonywać zabiegu u kobiet w ciąży ani karmiących oraz cierpiących na niektóre schorzenia. Odradza się wykonywanie go w trakcie menstruacji. Nie powinno się wykonywać zabiegu częściej, niż raz na kwartał. W celu uzyskania informacji na temat przeciwwskazań i zaleceń związanych z zastosowaniem toksyny botulinowej należy skonsultować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.